O nas

Nasza misja

Głównym założeniem ST-Machines jest wprowadzanie na rynek polski najnowocześniejszych rozwiązań do obróbki metali. Współpracujemy z wiodącymi producentami urządzeń do obróbki blach takimi jak : Gecam , AMB Picot , Flexo oraz producentem automatycznych magazyno – podajników prętów Top Automazioni.

W ofercie firmy znajduje się m.in. szeroki asortyment maszyn i urządzeń do wykańczania powierzchni w śród produktów są gratowarki i szlifierki szerokotaśmowe do obróbki powierzchiowej firmy Gecam , szlifierki , polerki oraz szczotkarki marki EuroFintec. Naszym klientom oferujemy również walcarki 3 i 4 walcowe takich producentów jak Flexo oraz AMB Picot . Wszystkie maszyny i urządzenia dostępne w portfolio firmy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu klienci mogą mieć pewność trwałości zakupionego sprzętu.

Misją towarzyszącą nam przy tworzeniu firmy było dostarczenie klientom najlepszej jakości rozwiązań. W naszej ofercie posiadamy urządzenia oraz narzędzia od najlepszych, wiodących na świecie producentów, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom sprawdzone rozwiązania dostosowane do wysokich wymagań produkcyjnych.